SİPARİŞİN TESLİMAT SÜRESİ
1 – www.dolarkimya.com.tr alan adlı e-ticaret internet sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önalanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda www.dolarkimya.com.tr alan adlı e-ticaret internet sitesinden yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde onay e-postanın takip eden 1 – 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargolarımıza verilir. Mesafeli Satış Sözleşmesi 4.2 numaralı Genel Hükümler maddesinde teslimat süreleri ile ilgili açıklamalar yapılmıştır.

2 – Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

KARGO
1 – Kargo teslimatı esnasında paketi mutlaka kontrol ediniz. Hasar görmüş paketler teslim alınmamalı ve teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

2 – Teslimatçı firma paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa; görevlinin yanında paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

3 – Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

4 – Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise; durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bilgi@katkidunyasi.com e-posta adresine bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

ÖDEME
1 – Eft veya Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil, sipariş tutarının Eft veya Havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

2 – Eft veya Havale ile yaptığınız alışverişlerde, ödeme dekontlarının bilgi@katkidunyasi.com e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

3 – Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı andır.

ALICI BİLGİLERİ
www.dolarkimya.com.tr alan adlı e-ticaret internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişlerde, “Teslimat Bilgileri” kısmında “Alıcı Adı Soyadı” kısmı dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcının ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

ADRES BİLGİLERİ
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık ve anlaşılır yazınız.

HATALI VE EKSİK SİPARİŞLER
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.